• Vår personal

    Hillar Loor, VD, Senior Partner
    0498 200 302
    hillar@imcode.com

    Crister Karlén, Vice VD, Produktionschef
    0498 200 341
    crister@imcode.com­

    Cathis Undsjö, Projektledare
    0498 200 305
    cathis@imcode.com

    Adam Wessman Ek, Informatör
    0498 200 300
    adam@imcode.com

    Kalle Karlsson, Koha Service
    0498 200 300
    kalle@imcode.com

    Tommy Ullberg, Webbutvecklare, programmerare
    0498 200 313
    tommy@imcode.com

    Sebastian Gamero, Programmerare
    0498 200 311
    sebastian@imcode.com

    Johan Larsson, Programmerare
    0498 200 308
    johan@imcode.com

    Jacob Sandin, Server Master
    0498 200 300
    jacob@imcode.com

    Lena Simonsson, Financial Administrator
    046 498 200 324
    lena@imcode.com