• Vår personal

    Hillar Loor, VD, Senior Partner
    0498 200 302
    hillar@imcode.com

    Crister Karlén, Vice VD, Produktionschef
    0498 200 341
    crister@imcode.com­

    Daniel Bartnik, Projektledare
    0498 200 305
    daniel@imcode.com

    Cathis Undsjö, säljansvarig
    0498 200 306
    cathis@imcode.com

    Tommy Ullberg, Webbutvecklare, programmerare
    0498 200 313
    tommy@imcode.com

    Sebastian Gamero, Programmerare
    0498 200 311
    sebastian@imcode.com

    Johan Larsson, Programmerare
    0498 200 308
    johan@imcode.com

    Markus Almberg, Server Administrator
    0498 200 300
    markus@imcode.com

    Jacob Sandin, Server Master
    0498 200 304
    jacob@imcode.com

    Lena Simonsson, Financial Administrator
    046 498 200 324
    lena@imcode.com